Генеральний підрядник Керченського моста і бізнес екс-мера Севастополя, - Заліщук назвала, проти кого ще Україна не ввела санкцій
menu

Генеральний підрядник Керченського моста і бізнес екс-мера Севастополя, - Заліщук назвала, проти кого ще Україна не ввела санкцій


За порушення прав громадян України або завдання шкоди Україні проти деяких осіб і компаній запровадили санкції ЄС та Сполучені Штати Америки, але сама Україна цього не зробила.
Про це заявила на круглому столі в парламентському комітеті з прав людини депутат фракції БПП Світлана Заліщук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Також читайте: Курц запевнив, що санкції проти Росії зберігатимуться до виконання Мінських угод, - Клімкін

"Наприклад, товариство "СГМ Мост" – дочірнє підприємство "Стройгазмонтаж", генеральний підрядник Керченського моста, який сьогодні з’єднує материкову Росію і Крим і щодо якого ми дуже активно виступаємо", – сказала вона.

За словами Заліщук, таких осіб і компаній є досить багато, а деякі з них донині мають торговельні зв’язки з Україною.

"Бізнес колишнього мера Севастополя, а нині – депутата так званих Севастопольських законодавчих зборів Олексія Чалого "Таврида Електрик". І ця "Таврида Електрик" продовжує збувати свою продукцію на українській території", – зауважує депутат.

Згадані особи та представники компаній заяв українського політика наразі не коментували.

Також читайте: Польща ініціювала введення персональних санкцій для організаторів "виборів" в ОРДЛО, - Чапутович

Як зазначає видання, 21 листопада комітет Верховної Ради з прав людини проводив слухання щодо вдосконалення державної санкційної політики. Йшлося, зокрема, про створення чіткого і прозорого алгоритму запровадження санкцій та моніторингу їхнього виконання, а також запровадження відповідальності для порушників санкцій. Наразі в Україні це питання регулює закон "Про санкції", ухвалений 2014-го року.