Комітет Ради підтримав призначення Маркарової міністром фінансів
menu

Комітет Ради підтримав призначення Маркарової міністром фінансів


Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував парламенту затвердити Оксану Маркарову міністром фінансів.
із посиланням на Укрінформ, відповідне рішення було ухвалено на засіданні комітету одноголосно.

21 листопада Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував парламенту затвердити Оксану Маркарову на посаді міністра фінансів і призначити Ірину Фріз на посаду міністра у справах ветеранів.

Також читайте: Данилюк про відставку: "Ситуація розвивалася дуже стрімко. Усе робилося так, щоб мене не було в залі"

Нагадаємо, у четвер, 7 червня, Верховна Рада проголосувала за звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

У середу, 6 червня, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підписав подання до Верховної Ради на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів, звинувативши його в поширенні викривленої інформації серед міжнародних партнерів, і закликав парламент вирішити питання звільнення міністра терміново.

Раніше Данилюк підтвердив, що дійсно написав листа послам країн "Великої сімки" після того, як конфлікт з прем'єром вийшов у публічну площину. При цьому міністр фінансів відкинув можливість своєї добровільної відставки.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, Кабінет Міністрів на засіданні 23 травня проголосував за перепідпорядкування Державної фіскальної служби (ДФС) безпосередньо Кабміну.

Крім того, уряд проголосував за внесення змін до регламенту Кабміну, згідно з яким Міністерство фінансів виключили з переліку відомств, чиє погодження обов'язкове для документів, що подаються на розгляд уряду.

У свою чергу міністр фінансів Олександр Данилюк назвав ці рішення незаконними і ухваленими з порушенням регламенту.

На засіданні уряду 23 травня відбувся конфлікт між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом через непризначення заступника глави Мінфіну з питань реформи ДФС. Гройсман у жорсткій формі відповів, що не буде цього робити. У відповідь на це Данилюк сказав, що нехай у такому випадку на нього самого готують подання на відставку.

Згодом Гройсман заявив, що Данилюк, можливо, вирішив змінити місце роботи.